Konsultacje on-line

Wypracuj razem ze mną najlepszą dietę dla Ciebie. Osiągnij optymalną sylwetkę i wyśmienite samopoczucie.

Właściwy sposób odżywiania jest kluczem do zdrowia, wysportowanej sylwetki i dobrego samopoczucia.

To jak odżywiasz się na co dzień jest wynikiem Twoich wypracowanych schematów.

  • Jeśli masz problem z nadmierną masą ciała, czy niedostateczną masą mięśniową.,

  • Jeśli Twoje zdrowie, w tym wyniki wybranych badań diagnostycznych pozostawiają wiele do życzenia, to znaczy, że nie są one optymalne. ,

Rozpocznijmy wspólną przygodę
w drodze do nowych, zdrowszych schematów.
Co nie znaczy trudniejszych i mniej smacznych. Dopasowanych do Ciebie,
Twoich możliwości i preferencji.

Jak rozpocząć współpracę?

wybor
1

Krok 1

Wybierz rodzaj współpracy

zaplac
2

Krok 2

Dokonaj płatności

wybor2
3

Krok 3

Po otrzymaniu formularza wypełnij ankietę (wywiad żywieniowo-medyczny)

wyniki
4

Krok 4

Korzystaj z przesłanych zaleceń, raportuj i buduj swój nowy schemat żywieniowy!

Dlaczego ja?

Oferuję Ci swoją pomoc i doświadczenie. Przygotuję dla Ciebie plan żywieniowy wraz zaleceniami dodatkowymi, który poprowadzi Cię do celu. Otrzymasz dokładny tygodniowy jadłospis do stosowania na miesiąc, wraz materiałami uzupełniającymi. Suplementacja będzie pełnić funkcję uzupełnienia diety, a nie jak to często bywa, podstawę zaleceń. U swoich podopiecznych zastosuję tylko potrzebną suplementację dostosowaną pod wyznaczone cele i stan zdrowia. Plan będzie dla Ciebie również kierunkowskazem, w która stronę masz podążać. Pozwoli wypracowywać nowe nawyki żywieniowe. Uwzględnię Twoje preferencje, stan zdrowia, aktywność fizyczną. Wiem, że nie masz czasu, a jadłospis ma być szybki i smaczny 😉. Poza tym będziemy w kontakcie mailowy przez okres trwania współpracy.

W skrócie otrzymasz:

180kalendarz

PLAN ŻYWIENIOWY*
- Twój indywidualny tygodniowy jadłospis do zapętlania na miesiąc

180dodatkowe

ZALECENIA DODATKOWE
(zrozum jak działa jadłospis i naucz się wprowadzać w nim zmiany)

180suplementacja

EWENTUALNA SUPLEMENTACJA
(tylko te niezbędne i o potwierdzonym działaniu)

180kontakt

KONTAKT I WSPARCIE
w trakcie trwania współpracy**

* Plan żywieniowy jest przygotowywany indywidualnie dla każdej osoby w specjalnie przystosowanym do tego programie dietetycznym.
** Kontakt w trakcie współpracy jest mailowy.

Skorzystaj
i umów się
już teraz!

pakiet-online-1-msc
pakiet-online-3-msc
pakiet-online-6-msc

Współpraca online w szczegółach

1Ankieta
Po wybraniu przez Ciebie długości współpracy i dokonaniu płatności otrzymasz ode mnie ankietę. W niej zapytam Cię o Twoje pomiary, stan zdrowia, aktywność fizyczną, sen, przyjmowane leki i suplementy dotychczasowy sposób żywienia i swoje preferencje żywieniowe, czyli co lubisz czego nie lubisz jeść i ile masz czasu na przygotowanie. Określisz również jaki cel ma przynieść Ci zmiana diety. W ankiecie znajdzie się szereg pytań do precyzujących Twój styl życia, dzięki czemu zalecenia będą dostosowane pod Twoje potrzeby. Pod koniec ankiety zaproponuję Ci pewne schematy żywieniowe, które następnie na podstawie wcześniejszych informacji ubiorę w szczegółowy jadłospis wraz z miarami i przepisami. Wypełnioną ankietę prześlij na adres mailowy: dietetyk@dawidszajrych.com.
2Jadłospis i zalecenia dodatkowe
Po otrzymaniu ankiety potrzebuję 2-4 dni roboczych, żeby ją przeanalizować i przesłać Ci Twój indywidualny 7 dniowy jadłospis oraz zalecenia dodatkowe. W jadłospisie, rzecz jasna, uwzględnię informacje podane w ankiecie, dlatego postaraj się podać jak najwięcej szczegółów. Dodatkowo w zaleceniach dodatkowych znajdziesz szereg przydatnych informacji: m.in. dotyczących higieny snu, aktywności fizycznej poza treningami oraz możliwości wprowadzenie zmian w jadłospisie, bez wpływu na jego skuteczność. W razie konieczności w zaleceniach dodatkowych uwzględnię też suplementację, jeśli uznam, że tak jest niezbędna.
3Mam ograniczony czas lub budżet na przygotowanie posiłków.
Daj mi o tym koniecznie znać w ankiecie. Przygotowując zalecenia żywieniowe na pewno to uwzględnię!
4Miesięczna współpraca
Miesięczna współpraca trwa 30 dni. W tym czasie będziesz mógł wprowadzić 3 korekty w otrzymanym jadłospisie. Rozumiem, że pewne potrawy mogą Ci mniej przypaść do gustu. W przypadku dłuższej współpracy pod koniec miesiąca wyślę Ci ankietę uzupełniającą, na podstawie której będę mógł przygotować zalecenia na kolejny miesiąc współpracy. Będą one mieć tą samą formę 7 dniowego jadłospisu. Od Ciebie zależy jak duże zmiany w nim wprowadzimy. Możemy bazować na sprawdzonych już rozwiązaniach (przepisach) lub poszukać zupełnie nowych. Poza zmianami w propozycji posiłków rozważę zmiany w kaloryczności, czy suplementacji. Po pierwszym tygodniu zaleceń będę Cię prosił o wypełnieniu formularza, gdzie zapytam Cię o samopoczucie, pomiary, czy trafiłem w Twoje gusta kulinarne oraz, czy się najadasz, a może nie jesteś w stanie przejeść potraw. W trakcie dalszej współpracy taki raport wystarczy, że podeślesz mi raz, dwa razy w miesiącu.
5A co ze zdjęciami sylwetki?
Przesyłanie zdjęć sylwetki nie jest konieczne! To zależy od Ciebie. Natomiast prawdą jest, że pomiary i opis nie zawsze w pełni odzwierciedlą stan rzeczywisty. Tutaj zdjęcia sylwetki mogą być pomocne. Także w przypadku motywacji do dalszej pracy. Zdjęcia będę służyły tylko do celów konsultacji. Nie będą udostępniane osobom trzecim. Chyba, że będziesz tak zadowolony z rezultatów, że sam będziesz chciał się pochwalić zdjęciami ,,przed i po”;).
6Kontakt
Będziemy kontaktować się drogą mailową. Przesyłaj mi wszystkie potrzebne informacje oraz pytania na adres mailowy: dietetyk@dawidszajrych.com. W przypadku, gdy chciałbyś mieć możliwość częstszych konsultacji w tym na żywo przez telefon/Messengera/WhatsApp, czy w gabinecie sprawdź moją propozycję współpracy ze sportowcem.
7Czas oczekiwania na zalecenia i odpowiedź na pytania
Żeby przygotować dla Ciebie kompletny jadłospis potrzebuję od 2 do 4 dni roboczych. W przypadku mniejszych zmian, możliwe, że uda mi się je przygotować wcześniej. W przypadku innych pytań dotyczących żywienia, czy suplementacji postaram się odpowiadać jak najszybciej. Zawsze służę pomocą. Więc pytaj jeśli szykuje się wyjazd all inclusive, wyjście na miasto, impreza, czy delegacja. Rozumiem, że to naturalny element życia każdego z nas. Dlatego warto pytać, żeby nie zaprzepaścić dotychczasowej pracy.
8Czy muszę zrobić badania?
Na pewno będzie to bardzo pomocne w przypadku przygotowywania zaleceń. Nie jest to jednak warunek konieczny. Natomiast w przypadku, gdy czujesz, że z Twoim zdrowiem mogłoby być lepiej oraz chciałbyś zrobić przegląd organizmu zajrzyj proszę tutaj:
9Co jeśli mam stwierdzone jednostki chorobowe?
Szczegółowo wypełnij ankietę, w której o to pytam. Pomogłem już wielu osobom z różnymi jednostkami chorobowymi, w których dieta może mieć kluczowe znaczenie. Jeśli musisz się zmagać np. z insulinoopornością, chorobami tarczycy, PCOS, nadciśnieniem, czy hipercholesterolemią jestem pewny, że będę mógł Ci pomóc.
10Z jakimi pacjentami nie podejmuję współpracy?
Dietoterapia chorób onkologicznych oraz ciężkie zaburzenia odżywiania to nie są moje specjalizacje. W takich przypadkach niestety nie będę mógł Ci pomóc.
11Co jeśli stosuję doping?
Współpracuję z osobami stosującymi wspomaganie, jednak nie rozpisuję cykli. Przy dobrze dobranym żywieniu i suplementacji można zmniejszyć negatywny wpływ dopingu na zdrowie. Dbając o Twoje zdrowie na pewno poproszę Cię o przesłanie dodatkowych badań.
12Jak długa powinna być współpraca?
To oczywiście zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i celu jak jest do zrobienia. Miesięczna współpraca może być wystarczająca dla osób, które mają już sporą wiedzę w temacie żywienia, którą chcą ugruntować. W przypadku osób, które rozpoczynają swoją przygodę, mają duży cel do wykonania, czy potrzebują częstszego i dłuższego wsparcia wskazany będzie okres kilku miesięcy wspólnej pracy. Przykładam dużą rolę do edukacji żywieniowej. Chciałbym nauczyć Cię nowych schematów żywieniowych, dzięki czemu będziesz w przyszłości sam sobie radził w kwestii odżywiania sięgając intuicyjnie po zdrowe rozwiązania.