Ievgen Radionov

Damian Stasiak
6 kwietnia 2020
Krzysztof Radzikowski
6 kwietnia 2020
Z Dawidem współpracowałem przez rok. Poznałem go jako uczciwego i bardzo dobrego specjalistę. Pomagał mi z dieta i suplementacja. 
Bardzo fajne i smaczne przepisy dla osób aktywnych i prawdziwych profesjonalistów. Subtelne wyliczanie kalorii i pilnowania zapotrzebowania co było dla mnie wcześniej nie do zrobienia.

Do tej pory zwracam się za konsultacjami w razie potrzeby bo wiem, że dostanę szybką i fachową odpowiedź. Posiada duża wiedzę i widać ze zależy mu na swoich klientach.
Dużo się nauczyłem od Dawida, za co mu dziękuję. W większości wypadków zmieniłem nawyki żywieniowe i mam dużo wyższą świadomość co do odżywianie i suplementacji.
Do tej pory używam formułę super śniadań, które weszły w nawyk. To są super zdrowe i smaczne dania. Rodzina też to doceniła współpracę z Dawidem😊.

Ievgen Radionov. Piłkarz zawodowy. Obecnie występujący w Puszczy Niepołomice, w fortuna I lidze. Wcześniej, przez wiele lat reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego, z którym wywalczył awans do II, I ligi oraz w 2019 roku do ekstraklasy.
ievgen-radionov