Dawid Szajrych

Sport zawodowy
oraz amatorski

Właściwie zbilansowana dieta to jeden z kluczowych elementów sukcesu w sporcie zarówno zawodowym i amatorskim.

Zyskaj przewagę
i zacznij osiągać upragnione sukcesy!

Praca ze sportowcami

Sport zawodowy to ciężki kawałek chleba. To nie tylko dobrze dobrany, speriodyzowany trening, mecze, zawody, występy ale też cała otoczka. Począwszy od snu, regenerację poprzez aspekty radzenia sobie ze stresem, odpowiednim odżywianiem i właściwą suplementacją. Może rzec, że sportowiec dba o swoja formę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a każdy szczegół może mieć decydujące znaczenie, które przełoży się na formę startową.

To jak trenujesz, jaką masz formę danego dnia to zbieg wielu czynników. Jednym z najistotniejszych są aspekty dietetyczne. Właściwa dostępność energii, odpowiednia podaż węglowodanów, pełnowartościowa dieta dostarczająca wszystkie potrzebne witaminy i substancje mineralne to niestety nie reguła. Jedząc intuicyjnie bardzo łatwo możesz popełniać błędy żywieniowe. Przez co będziesz czuł, że to nie Twój dzień, trening nie przynosi takich korzyści jak planowałeś, że ostatnio gorzej śpisz, a regeneracja już nie ta co kiedyś.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz nie tylko przemyślane zalecenia. Przede wszystkim moje wieloletnie doświadczenie we współpracy ze sportowcami różnych dziedzin sportu: począwszy od sportów drużynowych takich jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka, po sporty indywidualne od sportów walki po lekkoatletykę.

W moim warsztacie bazuję jednak nie tylko na doświadczeniu. Bazuję również na licznych badaniach, które staram się przełożyć na praktyczną stronę żywienia i suplementacji w każdym indywidualnym przypadku. Poza tym, możesz oczekiwać wielu wskazówek dotyczących regeneracji, higieny snu, aspektów zarządzania stresem.

Jak to działa? Kontakt telefoniczny, ew. konsultacje stacjonarne, kontakt mailowy. Plan dostoswany pod zmienne warunki.

Współpraca ze sportowcem to współpraca stała. Dlatego plan żywieniowy i suplementacyjny dopasowujemy na bieżąco. Co tydzień będę oczekiwać od Ciebie raportów (mail), które pozwolą mi optymalizować zalecenia. Będziemy kontaktować się mailowo, telefonicznie, poprzez social media, czy na żywo w gabinecie.

Co otrzymasz?

180cal

TYGODNIOWY JADŁOSPIS
w ramach jednego miesiąca, dostosowywany na bieżąco.

180dodatkowe

PLAN SUPLEMENTACJI
na dany mezocykl treningowy.

180flash

Wsparcie i możliwość nieograniczonego kontaktu w trakcie trwania współpracy

180sztanga

Wskazówki na obozy, żywienie około startowe

Wybierz
optymalną dla siebie
formę współpracy

pakiet-sport-1msc
pakiet-sport-3msc